Зайшовши в будь-який спортивний паблік, можна за перші п'ять хвилин по вуха сповнитися мудрістю і духовністю, наковтавшись цитат про силу духу, незламну волю та інші піднесені цінності. Але ми сьогодні обійдемося без зайвої патетики і постараємося мотивувати вас більш практичними тезами. Отже, навіщо займатись у тренажерному залі?
Здоров'я
Багато хто з нас все ще впевнений, що тягати тяжкості — шкідливо, але, як відомо, всі є ліки і є отрута. Під керівництвом грамотного тренера заняття з «залізом» приносять суцільну користь, зокрема:
Поліпшують рухливість суглобів. При силових навантаженнях починає посилено вироблятися синовіальна рідина, яка змащує голівки кісток, запобігаючи надмірному тертю. В результаті суглоби не так швидко зношуються, як у нетренованих людей, стають міцнішими і довше залишаються здоровими.
Зміцнюють кістки. Регулярні силові тренування сприяють ущільненню кісткової тканини, що особливо важливо для людей похилого віку, схильних до остеопорозу. Все ще думаєте, що вашим бабусям та дідусям не можна напружуватися?
Поліпшують здоров'я хребта. Правильно підібрані вправи покращують гідратацію міжхребцевих дисків, тобто їх змащування, як і у випадку з суглобами, а міцні м'язи спини формують надійний корсет. В результаті, навіть якщо у вас вже є грижі, протрузії та інші проблеми з хребтом, грамотні тренування допоможуть позбутися болю та покращити рухливість.
Запобігають розвитку діабету 2-го типу. Дуже спрощено ця система виглядає так: під час тренування м'язи виснажуються і стають «голодними», після чого «затягують» поживні речовини їх їжі. Для цього м'язи мають спеціальні рецептори, чутливі до інсуліну. Регулярні заняття у залі підвищують цю чутливість та нормалізують процес засвоєння цукру, знижуючи ризик розвитку діабету. А якщо ця недуга у вас вже є, силові тренування допоможуть впоратися з її наслідками та контролювати самопочуття.
Насичують тканини киснем. Під час фізичного навантаження м'язовим клітинам потрібна величезна кількість кисню, який, потрапляючи в кров, живить усі тканини організму, тим самим омолоджуючи його.
Закріплюють здорові звички. Де регулярні тренування - там і здоровий сон, і правильне харчування, і питний режим.
Зниження рівня стресу
Заняття в тренажерному залі допомагають на якийсь час забути про поточні турботи і переключитися. У результаті, коли ви повертаєтеся «з небес на землю», проблеми вже не здаються такими страшними, тому що мозок переосмислив їх, а то й уже вирішив на свіжу голову.
Тренування, до того ж, підвищують рівень нейромедіаторів і адреналіну, що робить вас більш стійкими до стресів і просто підвищує настрій. А в процесі освоєння нових вправ формуються нові нейронні зв'язки, що сприятливо впливає на когнітивні здібності та навіть знижує шанси розвитку деменції у похилому віці.
Краса
Силові тренування — найефективніший і найбезпечніший спосіб змінити своє тіло на краще. Ви буквально можете ліпити свою фігуру, подібно до скульптора, змінюючи пропорції на свій смак. Це ціле мистецтво – захоплююче та цікаве. Якими б природними даними ви не володіли, м'язи тільки прикрасять вас: повна людина з розвиненою мускулатурою виглядає привабливим крепишем (або апетитною красунею), худа людина завдяки м'язам набуває красивого рельєфу. А якщо тренуватися досить довго і наполегливо, можна «договоритися» з будь-якою генетикою. # nbsp;
Впевненість в собі
Ми в «Альпійському» любимо всіх гостей клубу незалежно від зовнішності. І вам радимо любити себе в будь-якій кондиції – тільки так можна досягти успіху у будь-якій сфері. Але жорстокий світ все одно зустрічає по одягу: навіть статистика свідчить, що в красивих людей більше шансів досягти бажаного, за інших рівних. # nbsp;
То чому б не показати світові себе з найкращих сторін? Тренування – не пластична операція: це корисно, безпечно та всім доступно. В оновленому тілі ви почуватиметеся більш спокійно і розкуто, зможете без заздрощів дивитися на красивих друзів і колег, оскільки і почуватиметеся інакше.
Хоббі
Зациклюватися на «гойдалці», звичайно, не варто, але вона може стати цікавим та корисним хобі. Якщо заглибитися в хорошу літературу з фітнесу та бодібілдингу, або консультуватися у кваліфікованого тренера, можна дізнатися багато нового про людське тіло — такого, чого ви точно не проходили в школі. А оскільки тіло — єдине, що гарантовано належатиме вам до кінця життя, вся ця інформація зайвою не буде. # nbsp;
Хочете переконатися в правдивості всього сказаного вище? Тоді чекаємо на вас у фітнес-клубі «Альпійський»! Наш тренажерний зал обладнаний найкрутішими тренажерами CYBEX та професійними спортивними снарядами, а у тренерському складі — лише кращі фахівці Києва.