Дитячі групові заняття

Діти та підлітки особливо гостро потребують регулярних і правильно дозованих фізичних навантажень, що враховують вікові особливості: незрілість нервової системи, відкриті зони росту, гормональні сплески і т.п. , зміцнювати кістки та зв'язки, а також усувати наслідки дитячої любові до солодощів, необхідний рух.

Ожиріння, діабет 2-го типу, сколіоз та гіпертонія - недуги, які з кожним роком молодшають і поступово підбираються до наших дітей, зважаючи на малорухливий спосіб життя та незбалансоване харчування. Як правильно дати відсіч, знають наші фахівці, які розробили професійні тренувальні методики для дітей будь-якого віку.
ZUMBA Kids (6-12 років)
Це весела танцювально-розважальна програма, яка допоможе дитині навчитися легко та із задоволенням рухатися у ритмі танцю. Проходить у ігровій формі.

Gymnastics Kids (5-9 років)
Елементи хореографії, гімтастики, черлідінгу та ігрові елементи є прекрасною основою для формування правильних звичок, красивого спортивного тіла та профілактики захворювань наших дітей. Заняття дозволять розвинути гнучкість, силу, координацію, навчитися швидким граціозним рухам і навіть скинути зайву вагу.

Swim Kids (6-15 років)
Клас спортивного плавання, в якому зроблено акцент на розвиток всіх фізичних якостей, вольових здібностей та самодисципліни.