Програми для вагітних

Вагітність та пологи - це природні фізіологічні стани жінки. Тому здорова вагітність та легкі пологи - це норма для сучасної жінки, яка свідомо відноситься до вагітності та народження дитини.
Класи фітнесу під час вагітності не тільки можливі, але й потрібні. Він підтримує вашу фізичну форму та підготовку тіла до пологів, що дозволяє майбутньому матері та дитині легко і приємно проходити цей дивовижний період життя, а потім швидко одужати.
Програма для майбутніх матерів у ФК Альпіїскі розроблена з урахуванням усіх потреб вагітної жінки, її фізіологічних потреб, фізичних можливостей та включає корисні вправи, які допомагають підготувати організм до пологів.

Наша програма передбачає збалансоване поєднання розтягування та гнучкості, контрольованого стресу та розслаблення, набуття спеціальних навичок дихання в пологи, а навчання у воді допоможе зняти зайву напругу в організмі, допомогти розслабитися та, якщо потрібно, підготуватися до пологів у вода.

Тренінг з йоги, фітболу та дихання (DRT) проводяться в зручних залах із свіжим повітрям, використовуючи сучасне обладнання.

Тренування Aqua проводяться в басейні з комфортною температурою води, безпечною глибиною, автоматичною системою очищення води, яка створює високоякісні та комфортні заняття для вагітних жінок.

Програма була розроблена та проводилася фахівцями з спеціалізованою підготовкою та багаторічним досвідом.

Дихально-релаксаційний тренінг (ДРТ)
Це унікальне заняття, яке тренує спеціальні техніки дихання під час пологів, навички концентрації та релаксації, техніки знеболювання, навчає спеціальним позам під час пологів, вчить партнера (якщо жінка йде в пологи з партнером) тому, чим він може допомогти: масаж, точки знеболювання, спільне дихання.

Дане заняття не має протипоказань. Його можна практикувати з перших тижнів вагітності і до пологів, щоб навички, набуті на занятті, були відпрацьовані до автоматизму.
Рекомендована частота ВРТ 2-3 рази на тиждень.
Можна поєднувати з іншими тренуваннями.

Запрошуємо прекрасних майбутніх мам приєднатися до спеціальної групи Happy pregnancy в «Альпійському» на будь-якому терміні вагітності та провести цей дивовижний період з нами, отримуючи користь та радість для себе та майбутнього малюка!

Вартість абонементу Happy pregnancy на 10 тренувань – 4500 грн.

Тривалість абонементу – 45 днів.

Грудничковое плавание